قبل از هر اقدامی باید بدانیم که ترجمه رسمی مدارک برای چه سفرهایی به کشور ترکیه ضروری است؟ آیا پس از ترجمه مدارک توسط دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی باید آن‌ها را به تایید سفارت ترکیه برسانیم؟ هزینه و زمان مورد نیاز برای تایید مدارک توسط سفارت ترکیه چقدر است؟ هزینه کلی ترجمه رسمی ترکی مدارک به همراه اخذ تاییدات از سفارت چقدر است؟

و سوالاتی از این دست که معمولا ممکن است برای مشتریان پیش بیاید، اگر تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری در مورد هزینه و شرایط ترجمه مدارک تحصیلی کسب کنید با دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت همراه باشید…

ترجمه رسمی فوری اسناد و مدارک، مورد تایید سفارت ترکیه به همراه اخذ تائیدات دادگستری و امور خارجه در کمترین زمان

مشاوره تلفنی ترجمه ترکی
مشاوره رایگان واتس‌اپ
تماس با مترجم رسمی ترکی

ترجمه رسمی فوری به ترکی استانبولی با دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت

مورد تایید سفارت ترکیه

هزینه‌ ترجمه رسمی برای خدمات درخواستی به زبان ترکی استانبولی

بهتر است بدانید که نخستین و مهمترین گام در فرآیندهای حقوقی خارج از کشور، مهاجرت، سرمایه گذاری خارج از کشور یا اخذ پذیرش تحصیلی و بورسیه در دانشگاه‌های خارج از کشور، ترجمه‌ رسمی اسناد و مدارک مانند مدارک شغلی، تحصیلی، تجربی و … شما به زبان کشور مقصد می‌باشد. به همین دلیل انتخاب مترجم خبره و با تجربه امری بسیار ضروی است.

دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت با بیش از 20 سال فعالیت مستمر و محبوبیت در میان مشتریان، انتخاب را برای شما ساده می‌کند.

خدمات آنلاین دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت در تهران و سراسر ایران

یکی از مقاصد محبوب ایرانیان عزیز برای سفرهای توریستی، تحصیلی و کاری همواره کشور ترکیه است. بهتر است قبل از سفر به این کشور بدانید که برای سفر توریستی 90 روزه به ترکیه نیازی به دریافت ویزا نیست، اما برای اقامت بیش از 90 روز و یا دریافت اجازه کار، سرمایه‌گذاری و تحصیل در ترکیه، در دست داشتن ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود به زبان ترکی استانبولی برای ارائه به سفارت و دیگر سازمان‌ها مانند دانشگاه و محل کار امری ضروری است.

ما در دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی، با بهره‌گیری از دانش و تجربه، همواره در تلاش هستیم تا اسناد و مدارک مورد نیاز را با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت ترجمه رسمی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و درصورت درخواست، با دریافت مهر تایید دادگستری و امور خارجه مسیر را برای شما هموار می‌سازیم.

برای دسترسی آسان‌، دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت خدمات گسترده‌ای شامل مشاوره تا ثبت سفارش را به صورت آنلاین در دسترس متقاضیان ترجمه رسمی مدارک قرار داده است همچنین با ارائه پیک رایگان و مورد اعتماد دارالترجمه، در صورت درخواست، دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت.

برای ثبت سفارش ترجمه رسمی خود در دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی از درگاه‌هایی که در بالای صفحه وجود دارند استفاده کنید و بدون نیاز به ثبت نام و ورود به سایت، به آسانی سفارش خود را ثبت کنید. پاسخگوی آنلاین سایت نیز به صورت 24 ساعته و در هر روز از هفته پاسخگوی سوالات و ارائه مشاوره به شما مشتریان گرامی می‌باشد.

هزینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان ترکی استانبولی

تعیین هزینه‌های ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان ترکی استانبولی در دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت، براساس نرخنامه‌‌ ترجمه رسمی است که هرساله توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه اعلام می‌گردد و تمامی دارالترجمه‌های دارای مجوز و شماره از قوه قضاییه موظف هستند تا از آن پیروی نمایند.

در برخی موارد ممکن است دارالترجمه‌ها برای ارائه خدمات مازاد هزینه بیشتری دریافت نمایند که این موارد نیز با اعلام شرح هزینه‌ها توسط دارالترجمه و توافق طرفین می‌باشد. دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت با پیروی کامل از نرخنامه مصوب، با ارائه خدمات رایگان مانند مشاوره، پشتیبانی همچنین پیک رایگان متعهد همواره در حال تلاش برای جلب رضایت مشتریان خود می‌باشد.

چه مدارکی قابل ترجمه به زبان ترکی است؟

مدارک تحصیلی، ریز نمرات، مدارک زبان، وکالتنامه‌ها، مدارک و پرونده‌های پزشکی، گواهی تولد، سند ازدواج، حکم دادگاه، اسناد مالی، مدارک شرکتی، صورتجلسه‌ها، سوابق و رزومه‌های تحصیلی، کاری و تجاری به زبان ترکی استانبولی قابل ترجمه است.

اگر قصد دارید مدارک را به مراکز و یا مجموعه‌ مشخصی در ترکیه ارائه دهید، بهتر است قبل از مراجعه به مراکز ارائه دهنده خدمات ترجمه رسمی ترکی، در خصوص مدارک مورد نیاز و ضروری که باید به زبان ترکی به صورت رسمی یا غیر رسمی ترجمه شوند، با مشاورین این مجموعه از طریق واتس اپ یا شماره تلفن‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دریافت مهر تایید وزارت دادگستری و امور خارجه

پس از ترجمه رسمی اسناد و مدرک به زبان ترکی استانبولی توسط مترجم رسمی، در صورت نیاز و درخواست از طرف شما، دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت به سرعت تمامی تاییدیه‌های دادگستری و وزارت امور خارجه را برای شما دریافت خواهد کرد. فرآیند دریافت هر مهر تایید حدود 1 روز زمان می‌برد و هزینه آن به صورت جداگانه دریافت می‌شودمی‌باشد. در واقع این هزینه مازاد به این دو وزارتخانه برای دریافت مهر پرداخت می‌شود.

تایید اسناد و مدارک در سفارت ترکیه

اسناد و مدرک شما پس از ترجمه رسمی توسط دارالترجمه ترکی استانبولی، دارای اعتبار قانونی می‌باشند. سفارت ترکیه برای تایید اسناد و مدارک نیاز به مهر تایید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه دارد. همچنین مدارک شما باید بصورت جداگانه پلمپ شده باشند. برای ارائه ترجمه اسناد و مدارک به زبان ترکی استانبولی ممکن است به تایید سفارت نیز احتیاج داشته‌ باشید که در صورت درخواست شما، مسئولیت دریافت آن بر عهده دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت می‌باشد.

در حال حاضر هزینه دریافت تایید سفارت ترکیه برای هر مدرک 20 دلار می باشد.

آدرس و تلفن سفارت ترکیه

آدرس : تهران، خیابان فردوسی، پلاک شماره ۳۳۷

تلفن تماس : ۳۵۹۵۱۱۰۰

فکس : ۳۳۱۱۷۹۲۸

وب‌سایت سفارت ترکیه در تهران:  www.tehran.emb.mfa.gov.tr

دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت: دارالترجمه رسمی زبان ترکی استانبولی، ترجمه رسمی مدارک شغلی و تحصیلی، مقالات، ترجمه رسمی اوراق شرکتی و … به زبان ترکی همراه با اخذ تاییدیه‌ها از مراجع دولتی و قانونی و مورد تایید سفارت ترکیه

اگر همچنان سوالی دارید که پاسخ داده نشده است، مشاورین مجرب دارالترجمه رسمی مکس، آماده پاسخگویی به صورت آنلاین و تلفنی هستند. جهت مشاوره رایگان با مترجمین رسمی یا کارشناسان مربوطه می‌توانید از طریق تلفن یا واتس‌اپ ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از طریق لینک‌های زیر اقدام نمائید.

تماس با دارالترجمه رسمی مکس
واتس‌اپ ۲۴ ساعته دارالترجمه