امروزه بسیاری از افراد به فکر مهاجرت هستند اما برای رسیدن به این خواسته باید بدانید که برای انجام فرآیندهای آموزشی، حقوقی و سرمایه‌گذاری و … در خارج از کشور یا اخذ پذیرش تحصیلی و بورسیه در دانشگاه‌های بین‌المللی، ترجمه‌ رسمی اسناد و مدارک شامل مدارک شغلی، تحصیلی، تجربی و … شما به زبان انگلیسی اولین گام به شمار می‌آید. به همین دلیل انتخاب مترجم حرفه‌ای و با تجربه از اهمیت بسیار مهمی برخوردار است و در مسیر مورد نظر شما بسیار تاثیرگذار است.

ترجمه رسمی فوری اسناد و مدارک، مورد تایید سفارت‌ها به همراه اخذ تائیدات دادگستری و امور خارجه در کوتاه‌ترین زمان

مشاوره تلفنی ترجمه رسمی
مشاوره رایگان واتس‌اپ
تماس با مترجمین انگلیسی

مکس ترنسلیت نزدیک‌ترین دارالترجمه رسمی انگلیسی به شما

افراد در دو صورت به دنبال یک دارالترجمه رسمی انگلیسی هستند، دسته اول اشخاصی که می‌خواهند اسناد و مدارک خود را برای ارائه به سفارت، دانشگاه یا شرکت‌های خارجی به زبان انگلیسی ترجمه رسمی نمایند، دسته دوم نیز اشخاصی که نیاز دارند اسناد و مدارک صادر شده از خارج کشور به زبان انگلیسی را برای ارائه در ایران به زبان فارسی ترجمه رسمی نمایند. ممکن است این افراد برای پیدا کردن و یا دسترسی به یک دارالترجمه رسمی خوب و با قیمت مناسب که در بهترین بازه زمانی سفارشات ترجمه مدارک آن‌ها را انجام دهد و از طرفی مشکلات فرآیند اپلای یا سفر و ترافیک روزانه شهری با مشکل روبه‌رو شوند.

بهتر است بدانید در هر کجای ایران که باشید مکس ترنسلیت نزدیک‌ترین دارالترجمه رسمی به شما می‌باشد. برای دریافت خدمات ترجمه می‌توانید از طریق تلفن یا بصورت آنلاین با مشاورین این مجموعه ارتباط برقرار کنید و سفارش ترجمه خود را در زمان مطلوب هماهنگ نمایید.

دلایل انتخاب دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت

دارالترجمه رسمی انگلیسی مکس ترنسلیت با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه ترجمه رسمی انگلیسی همچنین پاسخگویی شبانه روزی به سوالات کاربران درمورد نکات مهم ترجمه و اسناد و مدارک قابل ترجمه همچنین قیمت ترجمه رسمی انگلیسی می‌باشد. از طریق این دارالترجمه می‌توانید به آسانی سفارش ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود را ثبت نمایید و نسخه ترجمه شده آن‌ها را به بهترین شکل و قیمت مناسب (مطابق با تعرفه مصوب) بدون هزینه‌ اضافی توسط پیک معتمد درب منزل دریافت کنید.

تمامی سوالات و ابهامات خود را می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته با تیم پشتیبانی دارالترجمه مکس ترنسلیت مطرح کنید و به سرعت پاسخ آن‌ها را دریافت نمایید.

امکانات دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت

بررسی مدارک قبل از ارسال اصل مدارک برای ترجمه

با ارسال تصویر مدارک و تصویر پاسپورت پیش از ارسال اصل مدارک، راهنمایی‌های لازم درباره مدارک پیش‌نیاز، تاییدیه تحصیلی و … توسط مشاورین این دارالترجمه رسمی انگلیسی صورت می‌گیرد تا از سردرگمی در ارسال مدارک و ارسال ناقص اسناد جلوگیری شود.

چک شدن ترجمه مدارک پیش از پرینت

بعد از انجام ترجمه و قبل از پرینت آن بر روی سربرگ رسمی، فایل‌ ترجمه شده توسط این دارالترجمه رسمی انگلیسی برای کاربر ارسال می‌شود، تا تمام موارد مانند اسپل اسامی خاص یا نام دروس گذارنده شده از طرف ایشان بررسی و تائید شود. به همین دلیل، از به وجود آمدن خطای احتمالی در پرینت نهایی جلوگیری می‌شود.

ترجمه رسمی مدارک بدون نیاز به مراجعه حضوری

کاربران دارالترجمه رسمی انگلیسی مکس ترنسلیت می‌توانند مدارک خود را از سراسر ایران به صورت رایگان برای ترجمه ارسال کنند. در شهر تهران نیز امکان ارسال با پیک رایگان و متعهد دارالترجمه وجود دارد.

مراحل ثبت سفارش ترجمه مدارک در سایت دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت

مشتریان گرامی می توانند جهت سهولت و تسریع فرآیند ترجمه مدارک تحصیلی، هویتی، شغلی و… به زبان انگلیسی، ابتدا نسبت به ارسال اسکن با کیفیت مدارک خود از طریق واتس اپ اقدام کنند. نماینده‌ دارالترجمه رسمی انگلیسی در زمان تحویل اقدام به بررسی اصل مدارک خواهد کرد. توجه داشته باشید که ارائه‌ اصل اسناد و مدارک برای پرونده‌هایی با زبان متفاوت و پرونده‌هایی که نیاز به تاییدات دادگستری و وزارت خارجه دارند الزامی است.

تعرفه ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان انگلیسی

هزینه خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان انگلیسی ابتدای هر سال توسط نرخنامه اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه به تمامی دارالترجمه‌های رسمی ابلاغ می‌گردد و متعاقبا آن‌ها موظف به تبعیت از نرخ تعیین شده هستند. تمامی قیمت‌ها در دارالترجمه رسمی انگلیسی مکس ترنسلیت نیز بر اساس نرخنامه مصوب است. تنها ممکن است برای ارائه خدمات بیشتر هزینه مازاد دریافت شود که در این موارد نیز نیاز به توافق طرفین و اعلام شرح هزینه‌ها از طرف دارالترجمه می‌باشد. این دارالترجمه علاوه بر پیروی کامل از نرخنامه مصوب، با ارائه خدمات رایگان شامل مشاوره، پشتیبانی و همچنین پیک رایگان و مورد اعتماد، همواره تلاش بر جلب رضایت مشتریان خود دارد.

ترجمه رسمی فوری انگلیسی

امکان ترجمه رسمی و فوری نیز در دارالترجمه رسمی مکس فراهم است. ترجمه‌های فوری در مکس ترنسلیت مانند ترجمه‌های رسمی عادی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و این دارالترجمه، با همکاری مترجمین مجرب و معتمد سفارتخانه‌ها، ترجمه رسمی فوری مدارک را با بهترین کیفیت ممکن و در سریع ترین زمان انجام و تحویل میدهند.

برای ثبت سفارش و یا اطلاع از شرایط ترجمه رسمی فوری، با کارشناسان مکس ترنسلیت تماس حاصل فرمائید.

اگر همچنان سوالی دارید که پاسخ داده نشده است، مشاورین مجرب دارالترجمه رسمی مکس، آماده پاسخگویی به صورت آنلاین و تلفنی هستند. جهت مشاوره رایگان با مترجمین رسمی یا کارشناسان مربوطه می‌توانید از طریق تلفن یا واتس‌اپ ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از طریق لینک‌های زیر اقدام نمائید.

تماس با دارالترجمه رسمی مکس
واتس‌اپ ۲۴ ساعته دارالترجمه